Gaziantep S Class Hotel

  • Toplantılar ve Sosyal Etkinlikler
    S Class Hotel Gaziantep’in çok amaçlı ve geniş toplantı salonları, profesyonel ekibi ile üstün hizmet kalitesi sunuyor. Geniş toplantı salonunda Sclass Hotel Gaziantep’te teknolojinin gerektirdiklerine güçlü bir ekipman hizmeti eşlik ediyor. Bunun yanında sekreterlik hizmetine ihtiyaç duyanlara da yanıt verilmekte. Toplantı ve etkinlik alanlarında ihtiyacınız olan bütün gereksinimler düşünüldü. Tüm toplantı alanı gelişmiş AV teknolojisi, projeksiyon sistemleri, televizyonlar, DVD oynatıcılar, kablosuz mikrofonlar, ışık ve ses sistemleriyle donatılmış.
  • Gelenekselleşmiş Türk yemekleri
    Gelenekselleşmiş Türk yemeklerinin ve tatlarının en iyi örneklerini sunan S Calss Hotel Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağının en leziz yemeklerini hazırlayan S Class Hotel Restaurant ekibi, güçlü mutfak kültürüyle meşhur olan Gaziantep yöresinin en ünlü ve sevilen yemeklerini misafirleri için sunuyor. Türk, Osmanlı ve Gaziantep mutfağından tatların yanı sıra dünya lezzetlerini sunan A’La Carte bir menüsü de mevcut. Yemek ziyafetleri için tasarlanan restoranda ferahlığı, şıklığı ve Güneydoğu’nun özgün güzelliklerinin bir arada deneyimlenebileceği teras keyfini yaşamadan Gaziantep’ten ayrılmayın.
Choose Your Color
Purchase now $17
You will find much more options for colors and styling in admin panel. This color picker is used only for demonstation purposes.