Petrol | Sancaktar Beton

  • PETROL SATIŞ
    Toptan akaryakıt satışı ,toptan mazot satışı, toptan kalyak satışı servisimiz öncelikle Gaziantep ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde olup mazot servis'lerini gerçekleştirmekle birlikte,enerji piyasası denetleme kurumundan, petrol ve akaryakıt dağıtımı lisanslı epdk yetkili bayiliği altında OPET ürünlerini müşterilerimizin sipariş talepleri doğrultusunda şehiriçi servis araçlarımız ile istenilen adrese yerinde teslimat şeklindedir. Toptan olarak servis sağladımız akaryakıt ürünleri; mazot, motorin, euro dizel (euro diesel), kısaca kalyak veya kal yak olarak adlandırılan kalorifer yakıtı, fueloil 3, fueloil 4, fueloil 5, fueloil 6, LPG, gaz veya gazyağı, ürünlerini içermektedir.
  • SEVKİYAT
    Araçlarımızda her türlü teçhizat ve ekipman mevcut olup, akaryakıt ikmalinin yapılabilmesinin çok zor olduğu noktalara dahi, konusunda uzman kadromuz ve uygun ekipmanlarımız ile sevkiyatlarımızı müşterilerimize eksiksiz olarak ulaştırmaktayız.
Choose Your Color
Purchase now $17
You will find much more options for colors and styling in admin panel. This color picker is used only for demonstation purposes.